| Peter28 a întrebat:

Cum pot sterge un fisier care imi da eroare cand vreau sa il sterg?

Răspuns Câştigător
| RallFy a răspuns:

Instaleaza unlocker 1.9.1 sau orice alta versiune, apoi dupa ce l-ai intalat dai click din nou sa stergi si o sa-ti apara din nou acea eroare. Dai Ok si o sa-ti apara fereastra de la unlocker si alegi optiunea de acolo, adica delete, apoi dai Ok si se sterge. Sper ca te-am ajutat. Succes!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu un program de stergere, gen Unlocker, este gratuit se descarca si instaleaza usor si da bune rezultate. Numai bine!