| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

Am un stik cu un folder si am un virus in folder si nu pot sterge fisieru imi da eroare is corupted cum fac sa--l sterg am incercat cu avast si nu stiu nu merge

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca si cu Bitdefender online: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html Daca nu, formateaza-l!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aia sa o crezi tu! Niste porcarii de programe! Mai ai sfaturi din astea magnifice?

| vioricavio a răspuns:

Ai incercat sa formatezi stick ul?

| Soimul555 a răspuns:

Daca nu iti merge cu deloc dupa formatare sau dupa ce a fost scanat cu un antivirus si mai bun decat virusul nu ai decat sa iti cumperi alt stik