| Im7 a întrebat:

As vrea sa stiu daca merg jocuri pe Windows 8. Am un laptop cu 4gb ram, 512 mb placa video, 750 ghz hard disk-ul. Ce jocuri as putea lua? Pana acum eu m-am hotarat sa iau GTA: San Andreas, GTA IV, Euro Truck Simulator 2, Fifa 12/13. Alte pareri in contrariu cu ale mele? Sau macar unele in plus?

1 răspuns:
| sog1 a răspuns:

GTA V, Arma 3, Farming simulator, Minecraft, Angry Birds Seasons, CS:GO, CS 1.6, Gta vice city, Dead island, Portal 2, Fifa 14, Dead space...samd