| theo1997 a întrebat:

as vrea sa stiu daca reusesc sa vand un playstation 2 cu 300lei in pret este incul si 5 jocuri ( de playstation 2 )+ card de memorie + joystick si daca as avea sanse as vrea si niste siteuri pe care sa imi public oferta as accept si pretul de 250lei daca as avea vreo sansahee hee primul raspuns fundawinking

Răspuns Câştigător
| CataCorfar a răspuns:

Da, trebuie sa gasesti oamenii interesati, incearca sa postezi pe tocmai.ro, mercador.ro, okazii...thinking

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Eu incerc sa vand doua console PS2 la 280 de lei + 10 JOCURI si inca n-am reusit sa le vand laughing deci bafta si tiewinking lumea nu prea le mai cumpara

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Andrei7520152):

Stai linistit ca deja s-a oprit productia de playstation 2 in Japonia iar playstation 4 o sa apara abia in 2014 asa ca o sa se mai vanda.

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Andrei7520152):

Lumea mai bine prefera un ps2 slim cu niste jocuri decente la 250-300 de lei decat un ps3 la 1500 de lei.

| cristiiiiiii a răspuns:

Depinde ce model e playstation tau. Daca este slim si ai la el un joystick dualshock original + card memorie si 5 jocuri cred ca 200 de lei este pretul lui corect. nici mai mult nici mai putin. Dar depinde de ce ps2 ai si de jocuri. incearca sa il vinzi aici www.tocmai.ro
www.mercador.ro

| cristiiiiiii a răspuns:

Ma gasesti la id: cristy94grc
sa imi spui ce jocuri ai ca si eu sunt interesat