| FuegoJr a întrebat:

Salut, Vrea cineva un PlayStation 2 modelul Slim nemodat, cu accesori? Are un card de 8Mb, 5 Jocuri originale, 2 joystick-uri. Mentionez ca nu m-am jucat mai mult de 25 de ore pe el! Pret 400 lei negociabil. Pentru detalii: vladutel2001@yahoo.com

5 răspunsuri:
| FuegoJr explică:

Am aceste jocuri: NFS Prostreet, Gta San Andreas, Sims 2, Killzone, Gran Turismo 4.

| FuegoJr explică:

Raspuns Anonim uite aci: http://www.okazii.ro/catalog/44312378/vand-schimb-ps2-urgent-.html o poza si mai multe detalii.ID-UL meu de mess: vladutel2001! yahoo.com

| Annaa a răspuns:

Hei... ti-am dat un add pe mess in legatura cu play stationul iar acum astept un accept.big grin Vroiam sa te intreb ce jocuri ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa vad o poza cu el daca nu te superi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu as vrea decat un juistik sony.ai sau stii pe cineva? id meu este lucy_boss_2010