| Daehyun a întrebat:

As vrea sa stiu de ce mi se inchide The Sims 3 pe laptopul meu? Mi se inchide automat.

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

Placa video nu suporta. sau dai rezolutia mai mica

2 răspunsuri:
| Loredana_5493 a răspuns:

Poate ti l-ai instalat tu,joaca-l,incearca-l, poate cineva ti l-a instalat, daca este simsul tot inseamna ca ti l-a instalat platind 150 roni, daca este cel adevarat (tot): Felicitari ai sims 3 si te poti juca cat de mult vrei pe sims, e suuuuper jocul. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat maca putin. happy

| Loredana_5493 a răspuns:

Scuze n-am citit bine,pai nu stiu depinde daca ai simsul complt pe care ai dat bani sau daca l-ai luat de pe internet,daca l-ai platit inseamna ca poate trebuie sa platesti iar, daca e de pe net inseamna ca l-ai jucat prea mult si fiindca nu este complet simsul descarcat, or leptopul nu mai merge.happy