| NoxuuDoeiian a întrebat:

As vrea sa știu dc mi se încinge laptopul ca aproape ia foc si cand ajunge la proces 100% se Închide?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| bcn18 a răspuns:

Buna! Daca il ti in brate, sau in pat, se incinge destul de rau. Dar chiar si daca il ti pe birou undeva, tot cald o sa fie dar nu o sa se incinga asa rau fiindca el merge in continuu si e normal. Cat despre inchidere eu zic sa ii faci un update, sau sa bagi alt windows sau daca nu ai CD sa rogi pe un prieten care are.

| HuShEr a răspuns (pentru bcn18):

Degeaba face update mai bine l-ar curata si i-ar schimba pasta termoconductoare happy

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Tine-l intr-un loc bine aerisit, verficica-l de virusi sa nu-ti tina procesorul in 100% pana se stinge, curata-l de praf, schimba pasta termica dupa cpu, ai multe de facut.

| BlackCat13 a răspuns:

Curata-l de praf. Se incinge cu 75% mai incet.