| AlexAlxAlex a întrebat:

as vrea sa stiu niste siteuri, care iti dau jocuri, cum ar fi gta 5, cs go si altele, doar uitandu-ma la reclame sau jucanduma anumite jocuri, etc.
DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista... Adica din cele existente ca sa ajungi la suficienti bani cat sa iti iei GTA V poate trebuie sa dai pe reclame/descarci jocuri luni bune. Asta se intampla probabil pentru ca nu suntem atat de usor de manipulat (om da noi click pe reclame, dar nu cumparam nimic)/nu avem atat de multi bani fata de, sa zicem, cei din America, loc in care faci ceva mai multi bani (tot un nimic fata de un salariu obisnuit). Deci mai bine invata ceva din care stii ca poti face bani in loc sa faci bani pentru cei care detin site-uri de genul (ca doar nu ti-or da tie toti banii...).

| AlexAlxAlex explică (pentru anonim_4396):

Pai uite eu am aflat de un astfel de site. ce parere ai: bananatic.eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Toate sunt tepe. Nu zic ca nu poti primi bani, ca la cele mai multe primesti, dar suma e mult mult prea mica. Daca tot vrei sa iti pierzi timpul in modul asta o poti face, nu e o problema.

| AlexDFY a răspuns:

Nu exista.

| VitoScarletta a răspuns:

Spor la treaba, nimeni nu iti va da pe gratis si cele care cica sunt pe gratis te pun sa bagi cardul de credit