| EN21 a întrebat:

Buna TPU am 16 si as vrea sa stiu Cum pot, Din ce pot face bani pe internet in afara de a face un site,advertisment-uri,facand videoclipuri jucanduma jocuri pe youtube sau twitch, vlog, blog sau pe siteuri pe care poti vinde poze?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Handemade.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea merge asa, bani pe net fac doar visatorii. Banii ii faci gandindute la ei sau muncind.

| EN21 explică (pentru mgtow):

Ba merge si asa dar mai greu, nu-mi amintesc alte modalitati pentru a face bani dar stiu ca mai sunt.

| IsabelaIssa a răspuns:

Vanzari pe net. Comision in functie de vanzari.

| VadTot a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/silwian

Un joc atractiv si foarte simplu de a face ceva banuti in plus...