| ionutdragon1 a întrebat:

As Vrea sa stiu si eu unde pot gasi plugin pentru zombie plague, pluginul arata cam asa, omul arunca o grenada si toti zombie care sunt prinsi in raza grenadei devin oameni am cautat peste tot dar n-am gasit sper sa ma ajugati voi Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| OvidiuHunter a răspuns:

Man! aici este vorba de antidote grenade si nu ai de ales decat sa iei un server gata facut de cs cu modul zombie! pentru ca acest plugin a disparut acum vreo 7 luni!

1 răspuns:
| ZeHelp a răspuns:

Mi se pare ca acest mod nu mai exista de ceva timp!