| VasyBlueLighT a întrebat:

As vrea sa va intreb daca se merita banii pe acest calculator, 369 LEI:
Model Procesor: Intel Pentium DUAL CORE
Frecventa procesor (MHz): 2800
Capacitate (MB): 2048 DDR2
Tip RAM: DDR 2
Capacitate HDD (GB): 80
Interfata HDD: SATA
Placa Video integrata:Intel Graphics Media Accelerator 950, DVI Adapter card
Dau si funda daca sunteti siguri!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mori! Daca nu ai habar pe ce lume traiesti, macar taci.
@VasyBlueLighT: Presupun ca e refurbished cu garantie, nu? E un sistem foarte OK pentru office/Internet/filme, dar o nulitate la capitolul jocuri. Daca nu te intereseaza jocurile mai noi de 2002-2004, poti sa il iei cu incredere. happy

4 răspunsuri:
| Chiriac97 a răspuns:

II dau mare dreptate lui KodrutZ.Pe acel PC, FIFA 2005 suprasolicita placa video.o sa faca bum laughing

| UnSimpluAl3x a răspuns:

E cam bunicel calculatorul si in plus se merita acesti bani happy deci ia-l happy

| VasyBlueLighT explică (pentru KodrutZ):

Iti multumesc, dar cam ce ar trebui sa fie inlocuit la el ca sa mearga jocurile noi(sunt un mare pasionat de jocuri si vreau calculatoare mai mult indreptate spre jocuri)

| KodrutZ a răspuns (pentru VasyBlueLighT):

Ar trebui inlocuit tot. Cu ceva de gnul asta - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/672986/

| KodrutZ a răspuns (pentru UnSimpluAl3x):

Mori! Daca nu ai habar pe ce lume traiesti, macar taci.
@VasyBlueLighT: Presupun ca e refurbished cu garantie, nu? E un sistem foarte OK pentru office/Internet/filme, dar o nulitate la capitolul jocuri. Daca nu te intereseaza jocurile mai noi de 2002-2004, poti sa il iei cu incredere. happy