| ιυяιη a întrebat:

-As vrea si eu parerea voastra despre alegerea unui Joc. m-am apucat de Metin2 am jucat si pe RO dar nu mai vreau pe RO vreau si eu un privat PVP Classic ( Adica iteme pana in posedata la shop si bonusuri sa pice maxim 20% ca pe ro doar ca din prima ), Dar sa mearga in prezent preferabil 24/24

Cel care imi da metinul cu toate conditiile indeplinite si sa-mi placa primeste Funda 100%

Răspuns Câştigător
| Alexandrualex a răspuns:

Nu cred ca exista din prima dar cel mai bun metin e Metin2 Mage e 100% pvp sau mt2 hammer are seturi in shop sau ia mt2 tdl faci seturi ai posedate chestii cauta si tu ca sunt multe si mai misto dar eu cred ca astea sunt bune pentru tine care abia te-ai apucat de metin.