| CroderiStavser a întrebat:

as vrea un BROWSER pentru pc foarte vechi, deci fara browsere cunoscute, gen Chrome, firefox,opera, safari etc. ( si fara IE )
Multam anticipat.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hahahaha... si ce sistem de operare ai pe ala, CP/M? (http://en.wikipedia.org/wiki/CP/M, sa nu zici ca fac misto)

| CroderiStavser explică (pentru KodrutZ):

Nu mai răspunde la întrebare dacă nu-mi dai răspunsul conform întrebării.

| KodrutZ a răspuns (pentru CroderiStavser):

Invata sa pui dracului o intrebare in biserica ma-tii! Ce vrei sa inteleg prin "PC foarte vechi"?