| youlooser a întrebat:

Imi merg foarte greu jocurile browser: pe facebook si multe alte jocuri...Dar jocurile downloadate merg perfect.(Max Payne 3, Fifa 10, etc.). Am incercat o tona de browsere noi: Chorium, Chrome,Opera,Mozila,Safari, Explorer9.

Am instalat si windows-ul dar aceeasi problema...
MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| ShadowKayne a răspuns:

Incearca niste updateuri pentru network.sau incearca sa-ti iei programul razor game booster si sa activezi modul pentru gaming.el o sa-ti inchida programe de care nu o sa le folosesti si o sa-ti mareasca fps-ul sau sa-ti defragmentezi hardul. Sper ca te-am ajutat funda?