| pepsyl3mon a întrebat:

Aseara me-a venit nebuneala la cap si me-a venit sa ma joc.Am vorbit cu niste prieteni sa cautam un joc online cu curse gen project troque,nfs world, heat online sau alte dinastea...Nu am gasit si prima solutie care me-a venit in cap a fost sa apelez la voi. Ajutati-ma si spuneti-mi un joc dinasta multiplayer cu masini.
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Czone a răspuns:

Dupa parerea mea, un joc mai bun decat nfs world(online) nu exista. dar trebuie sa fiti dispusi sa downloadati 8G de joc.
alt joc cu masini online nu stiu.

PS: daca te decizi sa-ti creezi cont, anunta-ma (poate facem o cursa)

1 răspuns:
| Chriistos a răspuns:

Daca ai postat aici cred ca te-ai jucat si altfel cu prietenii tai.