| Tonix a întrebat:

astazi am achizitionat un procesor AMD 64x2 athlon de 2. 6ghz dual core inainte am avut Semperon 3200+, problema este cand dau in dxdiag la procesor zice procesor unknow imi arata doar 2. 6Ghz 2 CPU dar pc merge bine repede nu are nimic :Intrebarea este:
1.Afecteaza cu ceva asta PC s-au in gaming?
2. Daca DA atunci cum o pot rezolva?
Dau Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Claudiu_1999 a răspuns:

Nu nu afecteaza atata timp cat iti merge fara problema nu are treaba doar nu iti recunoaste marca procesorul windowsul si mie imi face la fel la placa de baza dar imi merge bine.

1 răspuns:
| Radu1015 a răspuns:

Nu iti recunoaste procesorul.
1. NU afecteaza asta.
2. Nimic, nu este nimic grav.