| SteauaFermecata402 a întrebat:

Astazi am incercat pentru prima data sa conectez cablul de internet in laptop doar ca nu merge. Arata semnul exclamarii intr-o casuta galbena. Imi puteti spune ce as putea sa fac? Apropo nu am configurat cv.

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Depinde ce conexiune ai la internet, daca folosesti rds trebuie facuta o conexiune cu user si parola pe care le ai pe contractul de la ei.

| SteauaFermecata402 explică (pentru HadesSs):

Si unde as putea gasi? Trebuie sa sun la ei sau pot gasi pe undeva?

| dani420 a răspuns (pentru SteauaFermecata402):

Pai contractu de la ei. Hârtia. Daca nu o mai ai, suna la ei. Spune le ce problema ai, si te vor ajuta. Si eu tot de la ei am netu, si n am probleme happy

Răspuns utilizator avertizat