| catalino200 a întrebat:

Astazi as vrea sa va intreb cum sa fac un metin2 privat, pentr-u ca m-am saturat sa caut in zadar unul ce mi s-ar potrivi, ce spuneti, ma puteti ajuta?
As dori sa imi spuneti exact ce trebuie sa fac, pentru a pune itm in magazine, pentru a creea o mapa noua, pentru a fixa experienta, pentru itemele ce le are fiecare player, etc!
Multumesc anticipat!
Pentru cel mai bun raspuns, cel care ma va ajuta in final sa creez serverul meu privat de metin2 DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Oly4Fun a răspuns:

Uita-te pe youtube laughing

1 răspuns:
| q12 a răspuns:

Scrie pe net tutoit.com server de metin2