| Tobiii a întrebat:

Astazi cand am incercat sa ma loghez in Yahoo Messenger mi-a aparut urmatorul mesaj : "We can't sign you in to Yahoo Messenger.There might be a problem with your Internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to rty to diagnose the connection problem."
Am apasat pe troubleshoot dar apare aceeasi problema. Stie cineva ce s-a intamplat sau ce pot face? SUnt conecat la internet, merge cu viteaza normala, dar nu stiu ce s-a intamplat, ieri nu aveam aceasta problema.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| clamitaverde a răspuns:

Axact asta am patit si eu azi cand am vrut sa intrusadce sa fac?crying..am incercat sa schim ora de la pc..am dat restart al reinstalat alt mess si tot asa imi apare..este o situatie tomporara?