| Elvis98 a întrebat:

Salut, dupa ce scriu parola si id-ul de mess dau sign in si imi apare o eroare:
We can't sign you in to Yahoo! Messenger.
There might be a problem with your internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.
Vreau sa mentionez ca nu am nici o problema cu internetul.
Dau funda.
Multumesc

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Uita-te la data si ora din pc-ul tau, daca sunt bune, incearca alt id. yahoo face asa cateodata.Nu e de la tine, ci de la serverele lor.Incearca sa te loghezi pe mail sa vezi daca iti merge sau incearca cu alt id.Incearca si reinstaleaza YM-ul.mai mult de-atat n-ai ce sa faci.

| AgathaRo a răspuns:

Verifica daca ai vreun proxy in browser, data/ora din sistem sa fie setat corect.