| d4v321 a întrebat:

astazi mi-am cumparat Assassin's Creed Brotherhood si nu stiu de ce dar merge sacadat pe cele mai inalte setari si nici cu setarile la minim nu merge bine...Calculatorul meu: Intel pentium dual core e5700, AMD Radeon HD 7750 OC, 4 gb ram, windows 7 64bit. Precizez ca driverele pentru placa video sunt instalate. Va rog ajutati-ma! Nu ii ceva setat in calculator sau care este problema?

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Scoate antialiasing, antistropic si dai setarile la minim. Ar trebui sa-ti mearga. Totusi daca nu merge ia Razer Gamebooster. Pornesti jocul din el si o sa ai mai multi fps.

| d4v321 explică:

Nu merge cum ai zis tu Trynda...