| paezi a întrebat:

astazi mi-am cumparat jocul risk dar nu stiu cum se joaca am citit instructiunile dar nu prea am inteles va rog ajutati-ma sa invat pentru ca am dat o multime de bani pe el si nu vreau sal tin in casa pe post de bibelou dar spuneti niste instructiuni mai simple mersi mult funda cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem la Dragoste si sex nu la Jocuri.

| bogdandinro a răspuns:

Daca e risk comander? Citeste cu atentie ca e complicat hai ca poti si pune intrebari la categoria adecvata asta e dragoste si sex