| DarkFlash081 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat jocurile Dirt 3 si Operation Flashpoint Red River le-am instalat dar am o problema cand vreau sa intru in oricare din cele 2 jocuri imi spune asta :,, The program can't start because xlive.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.,, Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| adnai32 a răspuns:

Descarca asta http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? xlive
si apoi fa asa baga fisierul.dll in windows/sistem32
Dupa ce ai pus fisierul.dll intri in start si dai serach cmd, apoi dai run as administrator, dupa care scrii asa in cmd: regsvr32 xlive.dll
Sper sa mearga...bafta