| Drăgoţel a întrebat:

Astazi mi-am reformatat pc-ul si cand deschid orice program,aplicatie, joc etc. si ascult muzica, mi se aude sacadat. Oare este de la placa audio? Fundita*

Răspuns Câştigător
| MihaicaDan a răspuns:

Trebuie sa ai CD(DVD) de la placa de baza... el are Driver de sonor pentru a se auzi mai bine. in caz de nu mai ai CD poftim un site. incearca :http://download.cnet.com/......88600.html

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Ai instalat driverul placii? Daca da este o problema de la Placa audio

| vRemi a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele audio.