| NYCVlad a întrebat:

happy, am si eu o problema, am incercat sa folosesc windows 8 si pot sa spun ca totul merge ok in afara de sunet sad, cand ascult muzica cu orice program chiar si player-ul care il are el, cand joc ceva, cand vad un film, sunetul se aude sacadat, mici paraituri in boxe si des si asta strica chiar tot! sad windows xp, vista si 7 merg chiar foarte bine, dar la windows 8 am problema asta cu sunetul, am incercat orice driver dar nimic sad, am o placa de baza GIGABYTE G31M-ESL2 cu placa audio integrata, sa fie problema de la asta? thinking, va rog daca ma puteti ajuta si pe mine cu vreo idee! happy si + ca boxele sunt Genius 5.1 dar le folosesc la modul stereo...

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Sunt 2 solutii: 1.instalezi driver sunet pentru windows 8 2.compatibilitatea cu windows 8 nu este buna care rezulta ca trebuie sa treci la alt windows.