| Voicu_Jimy_1998 a întrebat:

astazi voiam sa va intreb daca puteti sa imi dati un link cu un hack de pe yt pe minecraft in care sa pot sa imi dau singur unban sau op

1 răspuns:
| BoneShiver a răspuns:

N-ai cum happy
Bine de fapt ai, dar nu e hack ci este hacking. Si trebuie sa stii sa faci asta pe moment, in functie de niste date pe care numai pe moment le poti gasi. Date care (evident) au locatii diferite. Sa poti face un "hack" automatizat pentru asta e putin cam prea greu.

Asadar... cauti degeaba big grin
Daca iti place programarea si vrei sa inveti ceva hacking (desi ma indoesc) poti incepe sa lucrezi in Autoit.

SAU cel mai bine nu mai faci pe desteptul sa iti iei ban ca un fraier? rolling on the floor