| Cosminul123 a întrebat:

auziti eu as dori pe club penguin sa devin celebru(sa am o trupa)
Sa am concerte as vrea mai mult.
Cn vrea sa intre in trupa sa zica eu

1 răspuns:
| S8N a răspuns:

Trupa aia a lui Cadence este tinuta de developerii (creatorii) Club Penguin si de aceea apare in party-uri si chestii. Nu poti sa fii faimos in Club Penguin. Daca vrei sa te recunoasca cineva trebuie sa fii un NPC (Daca il vede cineva pe Herbert tot CP-ul explodeaza), sa ai multi abonati pe YouTube DOAR cu videouri Club Penguin sau sa fii un membru staff (Administrator, Moderator) pentru ca nu stiu de ce cand vede cineva un admin explodeaza.