| anonim_4396 a întrebat:

Aveti sa-mi dati si mie un metin2 cu armura maya(beta) la magazin si arma la fel sa ai tot ce iti trebuie la magazin arme 2013 armuri 2013 costume. in afara de hammer (sa fie PVP) FUNDA?

4 răspunsuri:
| AngellSthefan a răspuns:

Metin2 Vip Style. Si joci pe Server 2 Funny

| Reimi5 a răspuns:

Incearca metin 2 gravity

| xK3nT8 a răspuns (pentru Reimi5):

Mancatias **** ta daca e cum vreau eu. ai belit **** ca iti *** o funda. cat pamantu de mare singurul dezavandaj e ca este pvm-pvp

| xK3nT8 a răspuns (pentru Reimi5):

Asta e site-u? http://www.metin2gravity.ro/ daca da. e praf ca nu are armura maya si e pvm