| R3DAOT a întrebat:

Azi am primit pozele de album :X si pe toate pozele apare scris fotofujistudio, cand dau Thumbnails sa se vada si pozele la pictograma, nu apare scrisul deloc, ii facut cu ceva program scrisul ala si apare numai dupa ce intri in poza, cum as putea sa scot scrisul ala? dau funda si vot!

P. S : nu are cum sa fi pus ei pe toate pozele textul respectiv si sa salveze asa imaginile si sa fie in acelasi loc pe fiecare imagine, nici umpicut de eroare, ca am avut peste 3000 de poze deci nu au cum sa stea ei sa puna textul respectiv pe 3000+ de poze, o folosit ceva program.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sa scoti? Watermarkul de pe poze? sau programul? Watermark-ul il poti scoate greu in photoshop si dureaza.Nu exista program sa-ti scoata watermark doar prin cateva clickuri.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

A folosit un program de watermark. uite unul aici TSR Watermark Image http://www.go4it.ro/download/multimedia/tsr-watermark-image-1826-6908509/ Pune watermark pe mai multe poze odata.
Bafta!

| R3DAOT explică (pentru neluL):

Si cum il pot scoate?

| R3DAOT explică (pentru neluL):

Ok am inteles, multumesc mult oricum

| neluL a răspuns (pentru R3DAOT):

Cu placere ! bye,bye wave

| neluL a răspuns (pentru R3DAOT):

Ce sa scoti? Watermarkul de pe poze? sau programul? Watermark-ul il poti scoate greu in photoshop si dureaza.Nu exista program sa-ti scoata watermark doar prin cateva clickuri.