| alecs4900 a întrebat:

azi intrebarea mea este urmatoarea:
Counter Strike 1.6 imi mergea de minune cand am reinstalat Windows-ul, insa de c-am de vreo 3 zile Counter-Strike 1.6 a inceput sa imi faca lag la 3 minute dupa ce intru pe un server, apoi trebuie sa astept 10 minute sa isi revina, dar merge normal decat 1 minut si apoi iar o i-a de la capat si nu stiu cum sa o rezolv

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intri pe un sv, scrie in consola sc_unlag 1, spamezi de 3-4 ori si vezi... daca nu mere ia-ti CS NVIDIA E7 si daca nu merge...da o scanare.

1 răspuns:
| Mariannnnn a răspuns:

Scrie in consola stats vezi cat ai la CPU