| Adrian_Stan_1996 a întrebat:

azi mi-am cumparat cs go de pe steam. Cand intru in el imi apare ecranul negru si imi da o eroare: FATAL ERROR: Failed to connect with local Steam Client process!
Please make sure that you are running latest version of steam client. You can check for Steam Client updates using steam main menu: Steam > Check for Steam Client Updates...
Nu merge nici dota2, are legatura cu un update sau ceva de genu'. va rog ajutati-ma, nu vreau sa ma impac cu gandul ca l-am cumparat degeaba sad. multumesc!

Răspuns Câştigător
| ALIN15MW a răspuns:

E simplu, apesi CTRL+ALT+DELETE > Task Manager> Te duci la steam dai click dreapta>Go TO PRocess > DUpa o sa vezi ca ti-a selectat ceva, dai click drpeata pe steam-ul ala si dai endprocess sau endtree si apoi deschizi iar steam. astepti sa se updateaa si o sa mearga

| Adrian_Stan_1996 explică (pentru ALIN15MW):

Inca ceva, (daca stii)... cand pornesc windows task managerul nu imi apare decat un dreptunghi alb cu 2 procese.dar nu imi mai apare performance, applications si alea

| ALIN15MW a răspuns (pentru Adrian_Stan_1996):

Deasupra unde scrie Task e un spatiu gol care e alb, dai dublu click pe el si o sa iti apara ferestrele cu procese si toate alea

| supermari10 a răspuns (pentru ALIN15MW):

Salut la mine face tot la fel am facut ce ai spus tu dar tot asa face. ce pot sa-i fac?

| supermari10 a răspuns (pentru ALIN15MW):

Tot asa face. ce pot sa-i fac?