| Gabriel_Andrei_1997_oUaB a întrebat:

Azi mi-am luat Amnesia The Dark Descent si am o problema. Dupa ce ma joc vreo 5 minute mi se intoarce ecranul si ramane asa tot timpul (adica vad cu susul in jos). Am umblat la optiuni dar nu imi dau seama de la ce ar putea fi.
Dau funda pentru cine imi poate spune cum se rezolva problema asta.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

E un bug grafic. Incerca un update la driver-ul placii video si daca tot ai probleme dezactiveaza insanity din meniu.

2 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Vezi sa ai TOATE Driverele up-to-date.Citeste asta:
http://frictionalgames.com/forum/thread-3754.html

| AmXjKr a răspuns:

Ia driverele la zi si eventual ia varianta Skidrow sau Reloaded in cazul in care nu le ai.