| Andrei2666 a întrebat:

cand aveam 9 ani (acum am 20) stiu ca era un joc online pe care il puteai juca pe internet si nu mi-l pot aminti.L-am cautat de 1 ora si tot nimic, stiu ca era gen halloween shooter, cu 3 protagonisti, o fata si 2 baieti si iti puteai alege personajul la fiecare nivel, imi aduc aminte ca primul nivel era pe ceva cladiri in care te luptai cu monstii, imi mai aduc aminte ca erau ceva bossi cu care te luptai la fiecare sfarsit de nivel si erau un fel umbre cu ochi rosii, va rog ajutati-ma sa-l aflu ca imi e tare dor de el si as vrea sa-l joc sa retraiesc acele vechi vremuri pe care le aveam...

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca era online probabil a fost inchis si sters.

| Andrei2666 explică (pentru Wr3nch):

Sper sa nu fie asa cum spui sad

| Wr3nch a răspuns (pentru Andrei2666):

I feel ca si eu cateva jocuri de care imi e dor dar de obicei asta se intampla. Nu era cu intentia de a strica ziua, doar sa nu cauti degeaba.