| Andrei5020 a întrebat:

cand eram mai mic jucam un joc cu niste pesti care trebuia sa-i hranesc ca daca nu se inbolnaveau si trebuia sa le dau pastile, erau parca pe nivele sau asa ceva si cu cat erau mai mari erau mai valorosi si ii vindeai si cumparai alti pesti. Cum se numeste jocul si de unde se poate juca?
PS: Jocul asta parca era pe fb dar nu-l gasesc. Dau fundawinking

3 răspunsuri:
| Reb a răspuns:

Insaniquarim Deluxe?

| Andrei5020 explică (pentru Reb):

NU, era ceva mai putin animat, cu multe feluri de pesti

| Andrei5020 explică:

Si daca nu intrai de ceva vreme de la vreo 6 ore in sus ti se murdarea acvariul si trebuia sa il cureti, si era si un cufar care parca il deschideai odata la vreo 6-12 ore si iti dadea ceva