| Áçé_Áçé_Geo_1995 a întrebat:

Cand incerc sa ma conectez la un server la Rust scrie: " Failed to connection.(ConnectionFailed)"

4 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

In cazul in care il ai piratat, trebuie sa gasesti un server crack-uit.

| Áçé_Áçé_Geo_1995 explică (pentru TheSoldier):

Spune-mi tu un server crackuit te rog si poate ne intalnim pe el numele meu este George.

| Áçé_Áçé_Geo_1995 explică (pentru TheSoldier):

Acum imi spune :cand dau sa intru pe un server scrie colo in colt dreappta jos Loading si sug se incarca fisierele si se blocheaza la "loading shared" si scrie " Disconnected from server".

| DarkMinuxx a răspuns:

Daca vrei un server cracked am eu unul
E prin hamachi: DarkMinuxx's Servers
Pass:1234