| iustin948 a întrebat:

Mi-am decarcat Rust si cand vreau sa ma conectez la un server imi zice conection failed si nu stiu de ce. Daca nu imi puteti spune cum fac un server?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| anghel99 a răspuns:

Mda... cum sa-ti spun.Il ai piratat.Si eu am incercat si vreo 3 prieteni de-ai mei. Daca il ai piratat n-are cum sa-ti mearga.De ce? Pai jocul e pe un program steam.Serverele is cu steam.Si cum tu nu ai steam si il ai piratat.Nare cum sa-ti mearga.A da si daca iti iei steam jocul e pe bani...

| iustin948 explică (pentru anghel99):

Dar nu sti cum imi fac un server?