| PaulRaduuu a întrebat:

sad Cand intru in metin2 energy imi apare eroarea asta: Python library file not exist. Am reinstalat metin dar degeabasad Si mai am o problema la cs cand intru imi apare eroarea hl.exe. La fel am reinstalat dar degeabasad Va rog ajutati-ma. Dau funda. Dati-mi add: moby196

4 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te lasi de metin happy succes

| PhhEuValy a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Bagamias picioru... si mie imi apare lla fel

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru PhhEuValy):

Toate metinurile de pe lumea asta sunt virusate. Daca vrei jocuri ca lumea, Ia de la mine o mica colectie de servere de samp : Ro Roleplay, fiind un server foarte reusit.
si alte jocuri :
World Of Warcraft
Shaya
Dragon Age 2
Hitman Absolution, blood money
De astea nu te plictisesti, :d

| LoveMetin2 a răspuns:

Servarul ala are virusi stergel din PC.
http://youtu.be/r2efT6V2o-4