| kytthi a întrebat:

Salut tpu.Cand intru in metin2.RO imi apare o eroare de genul computerul tau nu suporta 3D graphics ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Quing a răspuns:

Salut! Pai uite ce sa faci. dar mai intai ce inseamna... Asta inseamna ca placa ta video nu suporta modul in care abordezi jocul deci prin urmare porneste metin2 du-te la optiuni si schimba rezolutia sau bitii, sau orice altceva care are legatura cu grafica Succes!

3 răspunsuri:
| eXceS a răspuns:

Reinstaleaza placa video

| kytthi explică:

Si cum reinstalez placa video ca habar n-am?

| Petreee a răspuns:

Trageti Directx 11... daca ai windows7 daca nu trageti Directx10 si instaleazal. Daca tot nu merge va trebui ori sa-ti schimbi windows-ul si sa-ti reinstalezi placa video, ori sa-ti iei alta placa :d Succes cu prima varianta. Plz FUNDITA happy