| andreiyutz a întrebat:

Cand intru in metin2. imi apare o eroare de genul :sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeratio then try again? va rog sa ma ajutati. care stiti doar... dau funda!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Nu ai placa video ce suporta accelerare 3d, sau nu ai driverele placii video instalate.

2 răspunsuri:
| Cippri a răspuns:

Depinde ce calculator ai!

| andreiyutz explică:

Pai am un laptop HP pavilion ze5300 cu placa video ati mobility IGP 340M/345M cu memorie ram 512 mb, si hdd de 80 big grin. Cine imi spune cum sa intsalez driverul video? va rog. big grin