| nicu_2620 a întrebat:

Cand intru in NFS World si dau play imi zice the game executable is corrupt.Please update the game again

Daca sterg fisierele si intru sa ma conectez descarca tot ce trebuie si nu merge iar cate odata merge... va rog frumos sa ma ajutati dau funda!

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Salut. Descarca alta varianta a jocului, daca aceasta nu iti merge sau poate ai uitat sa muti cracku in folderul unde l-ai instalat sau poate cracku' nu-i bun sau ( intotdeauna exista un ''sau'') nu ai updatat jocu, asa ca updateaza-l la o versiune mai noua.

Merit vreun premiu de consolare?