| Derbedeu24 a întrebat:

Salutare TPU-istilor laughing! Am si eu o problema cu nfs world! Deci sa incepem :-ma loghez (id, pass) ok merge pana aici! asa pe urma ii dau play si pauza imi da : The game executable is corrupt.Please update the game again. ce naibi are... va rog ajutati-ma vreau un raspuns explicit dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zice chiar el, este o problema cu executabilul din joc, ma gandesc ca stii care e ala, incearca sa reinstalezi jocul, sau macar sa inlocuiesti executabilul pentru a remedia problema. bafta!