| SasukeUchiha321 a întrebat:

cand intru in SA:MP imi apare o eroare. Eroarea aceea este asa :
" The instruction at " 0x027d20b0 " referenced memory at " 0x027d20b0 ". The memory could not be " read ". "
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

TRebuie sa mai inchizi din aplicatii programe deschise e de la procesor tie prea incarcat sau rami sau faci asta:clik stanga My Computer, the Advanced tab, dai la Settings Performance. dai la advance bifeaza pe virtual memory fa update la java directx, Disable Add-ons in Internet browser, Uninstall Buggy Software e tot ce trebuie sa facilaughing

| SasukeUchiha321 explică (pentru AdrenalinTm):

La ADVANCE, nu gasesc Virtual Memory, adauga-ma pe messenger : ZayRo_1994

| AdrenalinTm a răspuns (pentru SasukeUchiha321):

Tiam trimis un meil de pe adrenalin_tm@yahoo.com sau dcf. main@yahoo.com cauti in casuta de meil