| FlorentinMaldan a întrebat:

Cand joc un server de survival games pe minecraft imi apare de fiecare data cand vreau sa intru pe server "Failed to login:Invalid sesion(Try restarting your game)". Stie cineva ce trebuie facut?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Deschide fisierul server cu editorul de text preferat, cauta linia "online-mode=true" (fara ghilimele) si inlocuieste-o cu "online-mode=false" (fara ghilimele)
Salveaza fisierul, porneste serverul si conecteaza-te la joc!