| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Cand ma joc ORICE metin2, cand apas pe rotita aceea de la mouse si tin apasat pentru a roti imaginea se blocheaza, cand ii dau drumul, isi revine! Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Ottakringer a răspuns:

Presupun ca din cauza lag-ului. Nu am mai auzit asa ceva.

| αʅҽxƈσσʅʅ explică (pentru Ottakringer):

Dar, stii? mi-am luat metin3 si mi se vede intr-o parte, nu vad aia sa apas pe inventar, e dat intr-o parte. ce fac?

| Ottakringer a răspuns (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

Metin3 nici nu exista happy. Incearca sa schimbi rezolutia la game.

| αʅҽxƈσσʅʅ explică (pentru Ottakringer):

Cam cat sa fie rezolutia + Exista metin3! mi l-am downloadat

| Ottakringer a răspuns (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

Depinde de cati inch are monitorul happy. Metin3 e un metin2 dar ultra-pokemon happy Mega-pokemon ca sa zic asa.