| MegaMindus a întrebat:

Când mi-am cumpărat calculatorul am găsit în cutia unității centrale un CD : Windows Anytime Upgrade, iar pe spate scrie Vista. Acesta este un Windows sau altceva. Sa îmi explice și mie cineva. Funda cui îmi explica cel mai detaliat...

Răspuns Câştigător
| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Buna! Asa este! E un CD cu Windows Vista...acest CD se distribuie fiecarui calculator la cumparare, este pur si simplu in pachetul sau.Asta nu inseamna ca nu poti sa iti bagi un windows Xp sau altceva. Sper ca ti-am fost de foloshappy

1 răspuns:
| MegaMindus explică:

PS: Eu am deja XP instalat pe calculator. As putea sa îl schimb în Vista cu Windows Anytime Upgrade?