| هوراس a întrebat:

mă tot uitam la mine prin laptop și am văzut că am un program (nu descărcat de pe internet, îl am de când mi-am pus windows-ul) care se numește "Windows Anytime Upgrade". am windows 7 professional. dacă îi dau un upgrade, pierd toate datele/jocurile/pozele pe care le am în laptop? dau fundă

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atunci nu se intampla nimic daca faci update. Va rezolva unele buguri ale Windowsului. Fa-o!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca Windowsul tau nu este cumparat cand folosesti acest program se va bloca. Mai bine dezinstaleaza-l. Intra in Control Panel/Programs and Features si da-i Uninstall.

| هوراس explică (pentru Salontanul):

E cumpărat. happy

| هوراس explică (pentru Salontanul):

Da, am făcut-o. e super, mersi mult happy

| Salontanul a răspuns (pentru هوراس):

Atunci nu se intampla nimic daca faci update. Va rezolva unele buguri ale Windowsului. Fa-o!

| Luke21Rules a răspuns:

Acel program este pentru a trece de la o editie ex (w7 professional cum ai tu ) la alta editie... problema e ca nu stiu daca iti vei pierde datele...