| Gabitu698 a întrebat:

SALut TPU! Cand vrea sa fac live nu mai merge! Imi arata streamingul nu este disponibil momentan! Eu facusem un live unde ma jucasem gta v si cineva l-a raportat si acum nu mai merge! Va rog spuneti-mi cum sa rezolv dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti sa-l deblochezi, odata ce a fost raportare si streamul respectiv a fost blocat.
Joaca-te pe ceva legal, ca sa nu se mai raporteze ilegalitati si sa ti se blocheze accesul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, te-au blocat, de aceea nu mai merge.

| Gabitu698 explică (pentru Violleta2022):

Si cum il deblochez?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabitu698):

Tu nu poti sa-l deblochezi, odata ce a fost raportare si streamul respectiv a fost blocat.
Joaca-te pe ceva legal, ca sa nu se mai raporteze ilegalitati si sa ti se blocheze accesul.