| CypyTheBest24 a întrebat:

De ceva vreme ma tot joc fifa 2007 online cu prietenii..Imi puteti spune cea mai buna echipa nationala, cu cei mai buni jucatori de camp si asezati in formatia ideala? (Echipe nationale precum Anglia, Brazilia, etc.)

Dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Italia 4-2-3-1

1 răspuns:
| CCLeaN a răspuns:

Eu cred ca Brazilia are cea mai buna echipa, plina de vedetele de atunci si care mai sunt si in prezent. Avandu-l pe Ronaldinho poti marca foarte usor goluri din lovitura libera. Sper ca te-am ajutat. Funda?