| pOrNoGrAfiq a întrebat:

Care era comanda de la counter strike, cand esti pe deathrun si scrii in consola o comanda gen changeteam sau teammenu nu stiu exact care te muta la ct sau t va rog spuneti-mi !

3 răspunsuri:
| AndyMkd a răspuns:

Pe dr nu poti schimba echipa in timpulunei runde pentru ca serverul seteaza un terorist sa fie cel care comanda obstacolele. Daca vrei te pot ajuta cu FPS(sa ai viteza mai mare...doar daca vrei )winking

| pOrNoGrAfiq explică (pentru AndyMkd):

A, eu stiu ca schimbam odata echipele incontiinu, am luat comanda de la un jucator. App de fps cum ma poti ajuta? :d

| AndyMkd a răspuns (pentru pOrNoGrAfiq):

Deejay_andy_9 contacteaza-ma