| devil1995 a întrebat:

care poate sa imi dea si mie un trade hack pentru servere private de metin2 mai precis sa mearga pe metin2rospeed?

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Uite de aici poti sa il cobori http://www.m2-tools.de/metin2/en/hack/tradehack/

| devil1995 explică (pentru DraGfirE):

Ma plsss spune-mi daca nu cumva e kayloger ca am mai downloadat odata si era.

| DraGfirE a răspuns (pentru devil1995):

Nu are cum sa fie keylogger dar stai sa caut site-ul de unde e 100% hack dar nu il dau gratis happy si din pacate site-ul care era 100% trade hack e inchis.